Jak zacząć uczyć dziecko angielskiego? Pobierz bezpłatny starter pack!

Chcesz uczyć swoje dziecko angielskiego (lub dowolnego innego języka), ale nie wiesz, jak zacząć? Been there, done that. Poniżej znajdziesz starter pack, czyli zestaw materiałów, które pozwolą Ci wprowadzić język obcy do swojego domu od zaraz. A co najlepsze, nie będziesz musiała wydać ani grosza na dodatkowe materiały. To jak? Dołączysz do wyzwania?

Informacje o tym, jak korzystać ze starter packa i dla kogo jest on przydatny znajdziesz w artykule „Jak zacząć uczyć dziecko angielskiego? Dołącz do wyzwania!”. Pamiętaj, by dobrze się bawić i wykorzystaj metodę małych kroków. Na start wystarczy 15 minut dziennie.

Podziel się z nami swoją drogą. Jeśli będziesz relacjonowała w social mediach Wasze postępy, oznacz Zołzy Biznesu (@zolzy.biznesu) oraz Tweet Tweet – English for Babies (@tweetforbabies) i dodaj hasztag #oddzismowie #poangielsku (lub #poszwedzku, #poniemiecku, #powlosku, #pojaponsku i tak dalej). Łatwo się odszukamy, wesprzemy i zainspirujemy innych rodziców.

Trzymamy kciuki za Waszą językową przygodę! W powyższym pakiecie znajdziesz:

  • spis aktywności na start wraz z wygodnymi okienkami, w których odhaczysz zrealizowane pomysły, 
  • spis anglojęzycznych źródeł, z których natychmiast skorzystasz bez wydawania pieniędzy,  
  • tygodniowy planer w dwóch wersjach językowych (polski i angielski), w którym zapiszesz, co chcecie robić danego dnia,
  • miejsce na cotygodniowe podsumowanie i zanotowanie swoich sukcesów, ulubionych aktywności i tego, nad czym chcecie pracować w nadchodzącym tygodniu.
Scroll to top