Kontakt

Podziel się z nami swoją opinią lub pomysłem! Czekamy na Twoją wiadomość pod adresem zolzy@zolzybiznesu.pl.

Współpraca

Chcesz podjąć z nami współpracę? Zobacz, co możemy razem zrobić!

Teksty na zlecenie

Nie ma dobrego copywritingu bez wartościowego contentu i odwrotnie. Wiemy o tym i dlatego napiszemy dla Ciebie dobre teksty. Zrobimy research, by zrozumieć Twojego klienta i trafić słowami w jego potrzeby. Zgrabnie i naturalnie wpleciemy słowa kluczowe. Twój tekst będzie poruszał, angażował i skłaniał do działania, a jednocześnie będzie współgrał z zasadami pisania pod SEO.

Możemy także opowiedzieć o Tobie na naszym blogu i w mediach społecznościowych. Jednak ważne jest dla nas to, by Twój produkt lub usługa były zgodne z tematyką naszego portalu. Nie chcemy reklamować firm, które oferują nietrafione rozwiązania. Stawiamy na rzetelność i ostrzegamy, że przyjmujemy zlecenia, za którymi stoi konkretna wartość dla użytkowników i które z czystym sercem (i sumieniem) możemy polecić innym.

Korekta i redakcja treści

Poprawisz jakość i czytelność swoich tekstów, a tym samym swój wizerunek. Chyba nie musimy Cię przekonywać, że jak Ty piszesz, tak Cię widzą. Wsadzimy za kratki wszystkie literówki, błędy ortograficzne, stylistyczne i gramatyczne. Kropki i przecinki postawimy w odpowiednich miejscach. Sprawdzimy, czy wszystkie zdania mają sens. Czytelnik z łatwością zrozumie, co chcesz mu przekazać.

Prowadzenie profilu w social mediach

Poprowadzimy Twój profil w social mediach. Umiemy w facebooki, instagramy i linkediny. Pomożemy Ci budować Twoją społeczność online. Profesjonalnie, treściwie, z pięknymi grafikami i wyczuciem.

Szkolenia i wykłady

Prowadzimy szkolenia i wykłady dla firm. Poprawisz wizerunek swojej marki. Nauczysz się korzystać z improwizacji w biznesie. Poznasz prawo pracy bez ściemy. Wygłosisz lepsze prezentacje. Wykorzystasz storytelling w rozmowie z klientem i przekonasz go do swojego produktu. Sprecyzuj swoje potrzeby i zapytaj nas o pełną listę tematów.

Napisz o swoim pomyśle

Masz swój pomysł na naszą współpracę? Opowiedz nam o nim! Napisz do nas: zolzy@zolzybiznesu.pl.

Scroll to top